Вітаємо Вас на сайті job4all.in.ua !

Ми відкрилися для користувачів у 2012 році. В нашого сайту є два напрями роботи.

Ми прагнемо допомогти людям які хочуть заробити гроші, але через різні обставини, не можуть влаштуватися на постійну роботу. Для прикладу наш сайт підійде студентам які мають можливість працювати в перервах між навчанням, творчим людям, які шукають цікаві неординарні проекти, ІТ спеціалістам, які віддають перевагу вільному графіку роботи,  фахівцям технічних спеціальностей, які не можуть влаштуватися на роботу через свій вік, педагогам, які можуть допоможуть вашим дітям покращити свої знання, та багатьом іншим фахівцям.

Ми також  хочемо  допомогти людям, які шукають спеціалістів, здатних виконати для них певну роботу. Для прикладу, ви можете скористатися нашим сайтом тоді коли вам потрібно відремонтувати кран що протікає, перевезти меблі, перекласти текст з іноземної мови, відремонтувати автомобіль, та в багатьох інших випадках. Послуги спеціалізованих фірм можуть коштувати набагато дорожче ніж послуги окремих спеціалістів.
Список усіх категорій в яких ви можете шукати працівників або шукати роботу ви можете знайти на сторінці Категорії.

На нашому сайті ви можете розміщувати оголошення про пошук працівників, створити профайл працівника, шукати працівників і шукати роботу абсолютно безкоштовно. Але, зверніть увагу на те, що для того  щоб розмістити оголошення про пошук працівників чи створити профайл працівника, вам необхідно пройти просту реєстрацію, яка займе у вас не більше ніж 3 хвилини.

Перевагою нашого сайту є чітке фільтрування оголошень та профайлів працівників. Це зроблено для того щоб ви не тратили час на перегляд інформації, яка не має стосунку до пошуку роботи, не містить достатньо потрібної інформації про характер робіт, має стосунок до шахрайських схем, суперечить нормам законів і моралі. Оголошення на нашому сайті мають термін дії до 60 днів. Це дасть можливість відсіяти старі та неактуальні оголошення, і заощадить ваш час.

Якщо у вас виникли питання щодо роботи сайту, ви можете скористатися сторінкою "Допомога". У випадку якщо ви не знайшли відповіді на свої питання, ви маєте можливість зв’язатися з нами через сторінку Контакти.  Ми будемо дуже раді отримати ваші відгуки про наш сайт, рекомендації щодо покращення  його роботи та впровадження нових можливостей для користувачів.


Дякуємо що завітали до нас.
Адміністрація сайту job4all.in.ua